درباره ما

با مجموعه و پیشینه ما آشنا شوید!

سرآغاز تکنولوژی سیستم ایکس

سرآغاز به وجود آمدن محصولات سیستم ایکس شرکت المنت 119 از سال1389 شمسی (2010 میلادی) برای پوششهای سرامیکی در صنعت هوافضا برای شرکتهای Sikorsky و Bombardier بود. سپس کار خود را با خطوط هوایی بین المللی گسترش داد.

مشتریان این محصول خواستار نوآوری در تولید این پوشش داشتند. نوآوری هایی منحصر به فرد برای کار با دست و تمیزکاری آسان و محافظت از رنگ. به طور مثال تا کنون هر پوشش سرامیکی در طول اولین پرواز ذوب میشد و رنگ به وسیله ی اگزوز فرو می ریخت.
همچنین از ما خواسته شد که یک پوشش را ایجاد کنیم که بتواند حرارت بیش از 1000 درجه را تحمل کند، و در عین حال در طولانی مدت نیز بتواند شرایط سخت را با حفظ درخشندگی اولیه خود حفظ کند.سیستم X برای این منظور توسعه داده شد و فراتر از انتظارات پیش رفت.
تا کنون هفت سال تجربه و میلیونها دلار سرمایه گذاری در محافظت از اتومبیلها انجام شده است و نتیجه آن در حال فعالیت شرکت المنت 119در 20 کشور جهان است. ما موفقیت‏هایمان را حاصل روابط نزدیک خود با شرکای توزیع و نصب System X هستیم. ما به وظیفهی خود پایبند هستیم، متمرکز بر ارائه بهترین، کارآمدترین و طولانی ترین تکنولوژی پوشش روی سیاره  زمین هستیم و تمام پوشش های سرامیکی ما درایالات متحده آمریکا با بالاترین استانداردهای کیفیت تولید می شود.

از ایده تا راه اندازی

سیستم ایکس ایران |

مجموعه ی سیستم ایکس ایران ، در سال 1398 توسط مهندس شریف آرا بر پایه توسعه خدمات و ارائه تکنولوژی پوشش های سرامیکی در ایران تاسیس و راه اندازی شد . در این بخش می توان توضیحات مربوط به مجموعه را ارائه داد تا مخاطبین شما در مورد مجموعه شما و خدماتی که ارائه خواهید داد بیشتر آشنایی پیدا کنند.
ازین رو ما در تلاشیم تا همواره بهترین های روز دنیا را به شما عزیزان ارائه دهیم تا زندگی بهتر و با کیفیت تری را نسبت به قبل تجربه کنید . همیشه می توانید روی ما حساب کنید !

آدرس

آدرس :

اهواز

تلفن :

061-32222377

فکس:

061-32213733

ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مارا دنبال کنید :

instagram

جدیدترین مطالب

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه و آگاهی از جدیدترین اخبار سایت ایمیل خود را وارد کنید
عضویت